Henna. Sisällön tarjoaa Blogger.

Top Sunglasses


Onneks lähdettiin eilen serkun kans pyörähtään Ylöjärvellä, nimittäin löysin kauan etsimäni pilotti lasit ja pitsitopin, lindexiltä (?!?) Ja pitkään tahtomanin kruunukorvikset cittarista (?!) :D


Mainitsin aikaisemmin muutamista huuto.net löydöistä, ja tässähän niitä nyt on. 3 x Cheap Monday farkut. Ensimmäiset on kunnolla korkeavyötäröiset, seuraavat on vähän ja mustat on ihan normit. Mulla ei ollut ennestään ainoitakaan mustia farkkuja, ja nyt löyty kivat missä tommosta revittyä juttuja on ihan nilkkoihin asti :> Mutta nyt lähden lenkille ja keksiin illaks itelle tekemistä, huomenna mua pyydettiinkin töihin joten eipäs mulla sitten ollutkaan edes kokonaista viikkoa lomaa tänä kesänä :D


12 kommenttia

  1. tosi kivoja ostoksia :-) pilotti lasit on parhaat !

    http://piecesofmylife-sanni.blogspot.fi/

    VastaaPoista
  2. IHANIA KUVIA! Ihan mahtava blogi, ja oot todella kaunis ainut mikä mua häiritsee on se että tässä ei oo mitään moitittavaa. :D Liityin lukijaks :D

    VastaaPoista
  3. oi että ihana toi bannerin teksti! millä oot tehny sen? :) ja muutenkin kivan olonen blogi sulla!

    VastaaPoista
  4. ihana banneri täällä (---: ♥ oot ihan älyttömän nätti!

    VastaaPoista
  5. Vouu, ihana paita, ihanat korvikset ja ihanat housut!! Mä tahdon. :)

    VastaaPoista
  6. Kiitos kaikille hurjan paljon ♥ !
    &
    Anette: Oon tehny sen muutamalla eri ohjelmalla, mut mm. photofiltre on tosi kätsy :)

    VastaaPoista
  7. Kiitos jättämästäsi kommentista mulle! Jään seuraileen myös sun blogia,kivoja vaatteita:)

    http://hillaa.blogspot.fi/

    VastaaPoista
  8. Ihania noi housut mitä oot ostanu ! Ja varsinki toi toppi. Kiva sun blogi. Jäädää lukijaks :)

    http://hennankengissa.blogspot.fi/

    VastaaPoista
  9. ihana blogi sulla <3 millä muokkaat kuvat :):)?

    VastaaPoista
  10. Onpas kivoja vaatteita ja ihan älyttömän söpö banneri!! :)

    onecarita.blogspot.com

    VastaaPoista
  11. Tosi kivan olonen blogi, ja ihana toi banneri!:)

    http://erika-thisisthelife.blogspot.fi/

    VastaaPoista
  12. Kiitos kaikille tasapuolisesti! :> ja muokkaan kuvat aina kuvasta riippuen eri ohjelmalla, mm photofiltre, picasa, photoshop (:

    VastaaPoista


Ruusut, risut, kehut, parannusehdotukset ja kritiikki, kaikki on yhtä tervetullutta. Muistetaan silti pitää se kommentointi asiallisena.
Kiitos paljon kommentistasi ♥

Usein kysyttyä:

Asun Tampereella avopuolisoni ja yhteisen koiramme kleinspitz rotuisen Simban kanssa 2020 valmistuneessa 96 m2 paritalossa. Olen 26 vuotias.

Blogini kuvat on pääasiassa Nikon D750 + Sigma 50mm f/1.4 Art + Sigma 30mm 1:1.4 Art


Kuvat muokkaan Macbookin omalla muokkausohjelmalla, lightroomilla sekä Photoscapella.

instagram: hennatasmoi

Voit seurata blogiani myös facebookin kautta! Linkki löytyy blogin sivupalkista.