Voihan pääsiäinen. Saavuin just kotiin Himokselta, jossa olin viettämässä pääsiäistä. Palataan siihen tarkemmin omassa postauksessaan, mutta ennen kuin kivitätte mut kotona pysymisestä ja koronasta, meitä oli siellä hyvin pieni porukka, 2-3 henkeä. Nyt tosiaan taas turvallisesti kotona, ja huomenna jatkuu taas työt.

Paitaan yhdistin mun tän vuoden ehdottomasti eniten käytetyn laukun. Se on tämä Tory Burchin musta yksilö. Tykkään tästä niiiin paljon! Oon jopa alkanut harkitsemaan tätä toisessakin värissä. Tää on malliltaan ja kooltaan täydellinen. Sekä mä tykkään ihan sikana siitä, että tätä voi kantaa helposti olalla, koska tän hihna menee kahteen pituuteen. Tää on tosiaan viime vuonna ostettu Cottonilta, jonka
verkkokaupassa on tällä hetkellä menossa loppuunmyynti. Kannattaa kurkata, on meinaan vielä paljon toinen toistaan kauniimpia laukkuja tosi hyvillä alennuksilla!
Jeans VEROMODA
Bag TORRY BURCH
Scarf BY MALENE BIRGER
Belt TORY BURCH
Watch MICHAEL KORS
Shirt H&M
Shoes BULLBOXER
Ei kommentteja
Ruusut, risut, kehut, parannusehdotukset ja kritiikki, kaikki on yhtä tervetullutta. Muistetaan silti pitää se kommentointi asiallisena.
Kiitos paljon kommentistasi ♥